Tu jesteś:

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów otwarty

Już na przełomie maja i czerwca 2018 nastąpi oficjalne otwarcie Hampton by Hilton Warsaw Mokotów.

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów to piąty hotel Hilton Worldwide w Warszawie i jednocześnie trzeci sygnowany marką Hampton. Jest zlokalizowany przy ulicy Postępu 7, w bezpośrednim sąsiedztwie biur i centrali międzynarodowych korporacji. 

Nowy hotel o całkowitej powierzchni blisko 10 tys. mkw. składa się z 8. kondygnacji, w tym jednej podziemnej. Dla gości przygotowano 163 pokoje, a na terenie budynku znajdzie się również restauracja, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness oraz zewnętrzny taras letni.  

Do dyspozycji odwiedzających znajdzie się 109 pokoi typu Queen, 50 typu Twin , 2 duże pokoje narożne oraz 2 pokoje z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Na potrzeby rodziców z dziećmi w hotelu znajdą się 32 pokoje z możliwością połączenia w 16 pokoi rodzinnych. Goście hotelowi będą korzystali z rozwiązania Digital Key, dzięki któremu będą mogli dostać się do pokoju za pomocą swojego telefonu lub smartwatcha. 

Wśród udogodnień skierowanych do klientów biznesowych znajdą się m.in. miejsce typu business lounge dedykowane spotkaniom służbowym, 3. nowoczesne sale konferencyjne. Na swoje potrzeby goście będą mogli zaaranżować również przestronne lobby hotelowe. 

Dyrektorem Generalnym Hampton by Hilton Warsaw Mokotów został Łukasz Pakuła, a stanowisko dyrektora sprzedaży objęła Anna Dos Santos. Hotel będzie zatrudniał około 35 osób. Budowa hotelu rozpoczęła się w październiku 2016 r. i została zakończona w listopadzie 2017 r. Inwestorem jest firma Sun Investment. Za projekt budynku oraz wnętrz odpowiada biuro architektoniczne AGK Architekci AW Sp. z o.o. 

Pierwsi goście hotelu będą mogli odwiedzić nowy obiekt już na przełomie maja i czerwca tego roku. Sieć Hilton Worldwide posiada obecnie 16 hoteli w Polsce. Siedem z nich działa w ramach marki Hampton by Hilton. Wkrótce ich baza powiększy się o 3. kolejne. Poza hotelem na warszawskim Mokotowie otwarte zostaną nowe w Gdańsku oraz Oświęcimiu. 

Źródło: HH

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×