Tu jesteś:

Hampton by Hilton Oświęcim otwarty

27 kwietnia położony w centrum Oświęcimia Hampton by Hilton został oficjalnie otwarty.

Obiekt znajduje się na Starym Mieście, w pobliżu Muzeum Zamek Oświęcim, z którego roztacza się widok na bulwary wzdłuż rzeki Soły. Ulokowanie inwestycji hotelowej marki Hampton by Hilton w Oświęcimiu to odpowiedź na stale rosnącą liczbę turystów, którzy przyjeżdżają do tego miasta.    

W Oświęcimiu na gości czeka 120 pokoi. Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne oraz 2 podziemne. W podziemiu znajduje się m.in. 51 miejsc postojowych przeznaczonych dla gości hotelu. Na parterze zlokalizowano recepcję, 4 sale konferencyjne oraz restaurację.    

Inwestorem jest należąca do grupy Unirest spółka NPP Hotele sp. z o.o., natomiast za proces deweloperski odpowiedzialna była Property Partner Investments. Hotel będzie zarządzany przez Hotel Professionals Management Group sp. z o.o. Jest to już drugi obiekt marki Hampton by Hilton należący do grupy Unirest. Pierwszym obiektem był hotel w Gdańsku - Oliwie, który został otwarty w IV kwartale 2017 r. Autorem projektu architektonicznego hotelu była oświęcimska firma Susuł&Strama Architekci, generalnym wykonawcą firma Condite sp. z o.o. Sp. K. z Kielc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×