Tu jesteś:

Firmus Group rozpoczyna kolejny etap inwestycji w Mielnie

Rezydencja Park, Mielno

Firmus Group zaczyna trzeci etap kameralnej inwestycji Rezydencja Park. Przygotowania trwały kilka miesięcy, deweloper zapewnił już finansowanie kolejnego etapu inwestycji przy ul. Kopernika w Mielnie. Generalnym wykonawcą jest firma Kuncer Sp. z o.o. z Koszalina.

Prace przygotowawcze terenu i pierwsze wbicie łopaty pod budowę Rezydencji Park III rozpoczynają się zgodnie z planowanym terminem. Budowa potrwa niespełna rok. Wraz z rozpoczęciem budowy zostanie także uruchomiona przedsprzedaż apartamentów.

– Podpisaliśmy umowę z bankiem i wykonawcą, pracownicy firmy Kuncer wchodzą już na teren budowy i rozpoczynają prace ziemne. Trzeci etap Rezydencji Park jest naturalną kontynuacją tej inwestycji i na tym się nie zakończy, mamy długoterminowe plany na przyszłość – mówi Cezary Kulesza, kierownik sprzedaży i marketingu w Firmus Group.

Rezydencji znajdzie się 12 apartamentów rozmieszonych na 4 piętrach. Do każdego przynależeć będzie miejsce postojowe. Trzy apartamenty na parterze będą miały prywatne ogrody.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×