Tu jesteś:

Firmus Group idzie za ciosem, kolejne projekty w drodze

Stein Christian Knutsen, prezes Firmus Group

Stein Christian Knutsen, prezes Firmus Group, budującej w Mielnie apartamentowiec Dune mówi w rozmowie z THE CITY, że planuje rozpocząć w tym roku dwa nowe projekty, i myśli aby dodać do nich kolejne w roku następnym.

Deweloper ma w planach budowę Azure Mielno i Mielno Atrium dwóch budynków apartamentowych w pobliżu zrealizowanej Rezydencji Park w Mielnie.

Prezes Firmus Group zaznacza jednak, że sporym wyzwaniem  jest uzyskanie pozwoleń na realizację nowych projektów. Brak planu zagospodarowania przestrzennego i zawiła biurokracja to powód przestoju rozwoju inwestycji w całej Polsce - mówi Stein Knutsen.

Zapytany o profil i charakterystykę klientów budowanych przez Firmus Group obiektów powiedział - klient obecnie jest bardziej wymagający, nie kupi niczego tylko na podstawie wizualizacji i ładnych zdjęć. Statystyczny polski klient staje się coraz bardziej wyrafinowany – podróżuje po świecie i oczekuje takich samych standardów również w swoim kraju.

 Mielno Holding – Firmus Group jest grupą spółek działających w sektorze dewelopersko inwestycyjnym. Kluczowe inwestycje firm skupiają się na wybrzeżu zachodnim w Mielnie. Przez ostatnie 10 lat spółki zrzeszone w Mielno Holding nabyły, podniosły jakość i przystosowały pod potrzeby budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400 tys. mkw. gruntu graniczącego z plażą, gdzie potencjał zagospodarowania obiektami zarówno mieszkalnymi, usługowymi i hotelowymi wynosi ok. 340 tys. mkw.

 

Więcej na temat apartamentów wakacyjnych mogą Państwo przeczytać w czerwcowym wydaniu THE CITY.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×