Tu jesteś:

Erbud kontynuuje prace przy Seaside Park

Spółka Erbud zrealizuje roboty wykończeniowe przy obiekcie uzdrowiskowo-hotelowym Seaside Park w Kołobrzegu. Jest to kontynuacja kontraktu podpisanego w 2016 roku, zgodnie z którym Erbud doprowadziła inwestycję do stanu surowego otwartego.

Wartość aneksu do umowy wynosi 23,3 mln złotych, a łączna wartość całego kontraktu po jego aneksowaniu wzrosła do 77,3 mln złotych. Inwestorem jest spółka Seaside Park z siedzibą w Warszawie.

Przedmiotem aneksu jest wykonanie robót wykończeniowych oraz instalacji sanitarnych i mechanicznych wewnętrznych w obiekcie uzdrowiskowo-hotelowym Seaside Park w Kołobrzegu. Termin realizacji prac wyznaczono na 31 stycznia 2019 roku.

W Seaside Park znajdzie się blisko 400 apartamentów. Dla inwestora będącego właścicielem spółki Seaside Park, Erbud realizuje obecnie jeszcze dwa kontrakty na terenie Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×