Tu jesteś:

Dla kogo 5-gwiazdkowe hotele - komentarz

Jan Wróblewski, Członek Zarządu Zdrojowa Invest

Jan Wróblewski, Członek Zarządu Zdrojowa Invest: Zdrojowa Invest lokalizuje swoje hotele w najpiękniejszych miejscowościach wypoczynkowych Polski, a Świnoujście bezsprzecznie do nich należy zaliczyć. W naszej ocenie kurort na wyspach ma duży potencjał turystyczny, który nie w pełni jeszcze wykorzystuje.

Dla porównania Kołobrzeg może pochwalić się z dwoma obiektami 5-gwiazdkowymi (wkrótce Zdrojowa Invest uzyska kategoryzację na kolejny 5-gwiazdkowy), pięcioma 4-gwiazdkowymi i czterema 3-gwiazdkowymi, a w Świnoujściu funkcjonuje obecnie jeden hotel skategoryzowany na poziomie 4 gwiazdek i cztery 3-gwiazdkowce. Baltic Park Molo z dwoma 5-gwiazdkowymi hotelami, w tym jednym pod marką Radisson Blu Resort, zmieni postrzeganie kurortu: nie będzie to miasto wyłącznie dla kuracjuszy, ale również świadomych swoich wymagań turystów chcących spędzić urlop w wysokiej klasy obiekcie oferującym szeroki zakres usług. Rozbudowana strefa SPA & Wellness oraz Aquapark zagwarantują wysokie obłożenie hoteli nie tylko latem. Dodatkowo w kompleksie będzie 1000-metrowa sala konferencyjna, zatem poza sezonem będą się w nim odbywać różnego rodzaju eventy biznesowe, a po spotkaniu uczestnicy będą mogli atrakcyjnie spędzić czas integrując się.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×