Tu jesteś:

DMDmodular buduje hotel modułowy - AC Hotel by Marriott w Nowym Jorku

Firma DMDmodular ze Skawiny pod Krakowem rozpoczęła produkcję 168 modułów, z których powstanie najwyższy hotel modułowy na świecie. Zostanie on uruchomiony przy 6 Alei w Nowym Jorku w sieci AC Hotel by Marriott. Inwestycja o wartości 70 mln USD ma zakończyć się pod koniec 2019 r. Hotel będzie liczył 23,7 tys. mkw. i 25 pięter.

W ramach projektu powstaje 168 modułów. Każdy moduł będzie w pełni urządzonym pokojem hotelowym w standardzie czterogwiazdkowym wraz z łazienką. Produkcja pokoi hotelowych właśnie ruszyła i ma się zakończyć w I kwartale 2019 roku  Następnie moduły pokojowe ruszą  w podróż do USA. 

Za projekt hotelu Marriott w Nowym Jorku odpowiada Danny Forster z Danny Forster & Architecture. Hotel o wysokości ponad 96 metrów będzie miał standard 4 gwiazdkowy. Pierwsze cztery kondygnacje w których usytuowane będą czytelnie, bary i restauracje będą wykonane w technologii tradycyjnej. Podobnie jak trzon komunikacji pionowej uwzględniający windy i klatki schodowe. Pozostałe 21 kondygnacji (od 5 do 25 piętra) będą wykonane w technologii modułowej. Każde z pięter liczyć będzie 8 modułowych pokoi hotelowych. AC Hotel by Marriott zlokalizowany będzie przy 842 Sixth Avenue na nowojorskim Manhattanie. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×