Tu jesteś:

Courtyard by Marriott Warsaw Airport w nowej odsłonie

Chopin Airport Development ogłosił remont generalny hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Spółka podjęła decyzję o pełnej rewitalizacji budynku – projekt aranżacji wnętrz jest już gotowy, a właściciel uzyskał wszelkie pozwolenia na modernizację. Zmiana aranżacji dotyczyć będzie wszystkich części wspólnych na poziomie hotelowego lobby – kawiarni z barem, restauracji, stanowisk recepcji, sal konferencyjnych, ale także części hotelowej, czyli wszystkich pokoi.

W 2017 roku hotel osiągnął rekordowe wyniki operacyjne, a przychód z pokoi i obłożenie za rok 2017 były najlepsze w historii. Mimo tych wyników swoich hoteli i obiecujących prognoz na rok 2018, Chopin Airport Development zapowiedział przemianę hotelu, która ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Projekt, przygotowany przez FBT – Pracownię Urbanistyki i Architektury z Warszawy, został oficjalnie zatwierdzony przez Marriott. 

Spółka Chopin Airport Development jest częścią Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze" (PPL). Powstała w 1998 roku. Od kwietnia 2016 roku funkcję Prezesa Zarządu pełni Gheorghe Marian Cristescu. Dzięki własnemu know-how i doświadczeniu kadry menadżerskiej, Chopin Airport Development dostosowuje standard obiektów do specyfiki lokalizacji i potencjału klientów.  

W portfolio Spółki znajdują się aktualnie 4 hotele: czterogwiazdkowy Courtyard by Marriott przy Lotnisku Chopina, trzygwiazdkowe hotele Hampton by Hilton zlokalizowane przy lotniskach w Warszawie i Gdańsku oraz trzygwiazdkowy hotel wypoczynkowy Best Western Jurata na Półwyspie Helskim. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie pierwszego w Polsce pięciogwiazdkowego hotelu pod marką Renaissance należący również do grupy Marriott – naprzeciwko Lotniska Chopina w Warszawie. W połowie roku 2018 Chopin Airport Development zapowiada otwarcie hotelu Moxy przy Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×