Tu jesteś:

Carlson Rezidor zapowiada otwarcie Park Inn by Radisson

Park Inn by Radisson Katowice

Carlson Rezidor ogłasza, że sfinalizował proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce: Park Inn by Radisson Katowice.

Park Inn by Radisson Katowice otwarty zostanie w pierwszym kwartale 2018 roku, w jednym z istniejących już obiektów, który przechodzi w tej chwili proces dostosowywania go do potrzeb i standardów hoteli marki. Park Inn by Radisson Katowice zlokalizowany będzie w centrum miasta, z łatwym dostępem do głównych tras regionu śląskiego,w niewielkiej odległości od Parku Śląskiego oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Park Inn by Radisson Katowice posiadać będzie 168 pokoi. Goście otrzymają do swojej dyspozycji dostęp do całodziennej restauracji, baru w lobby, siłowni oraz sauny. Obiekt oferował będzie ponadto ponad 1000 metrów kwadratowych rozbudowanego zaplecza konferencyjnego, w tym 370-metrową salę balową oraz parking podziemny.

Operatorem i zarządcą Park Inn by Radisson będzie Rezidor Hotel Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×