Tu jesteś:

3-gwiazdkowy hotel Focus w Poznaniu już wybudowany

Pokój w hotelu Focus w Poznaniu

Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., kontynuuje ekspansję na terenie kraju. Pierwszy hotel sieci w Poznaniu, został wybudowany, a obecnie trwają prace wykończeniowe. Obiekt położony przy ul. Serafitek posiada 92 pokoi oraz zaplecze konferencyjne. Za projekt wnętrz odpowiada poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. 

Obiekt dołączy do rodziny hoteli 3-gwiazdkowych, do której należą już obiekty w Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Szczecinie oraz Łodzi. Focus Hotel w Poznaniu zaoferuje gościom 92 pokoje, w tym pokoje w standardzie premium z widokiem na panoramę miasta, oraz zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. Finalizację projektu zaplanowano na III kwartał 2018 roku. Powstający Focus Hotel Poznań, będzie 10 obiektem sieci w kraju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×