Tu jesteś:

20. hotel Mercure w Polsce

Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa

Grupa Hotelowa Orbis nawiązała współpracę z położonym w okolicy Krakowa czterogwiazdkowym hotelem Dosłońce. Zgodnie z podpisaną umową franczyzy od 1. lutego 2014 r. działa jako Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. Jest to trzeci hotel tej międzynarodowej sieci w województwie małopolskim.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa oferuje 67 pokoi oraz apartamentów. Część konferencyjna o powierzchni ponad 550 mkw. wyposażona jest w sprzęt audio-wideo, ponadto hotel posiada restaurację serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz bar. Obiekt dysponuje Centrum SPA & Wellness z basenem i jacuzzi.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa zachowa dotychczasowy biznesowo-turystyczny profil, który wpisuje się w standardy obiektów należących do marki Mercure. Hotel został włączony do Globalnych Systemów Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Właścicielem hotelu jest spółka Start Travel.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×