Tu jesteś:

Zawisła wiecha na Centrum Biurowym Neptun

Centrum Biurowe Neptun, Gdańsk

Dziś odbyło się zawieszenie wiechy na budynku Centrum Biurowe Neptun (CBN), zlokalizowanym przy Alei Grunwaldzkiejw Gdańsku, którego budowa rozpoczęła się w kwietniu 2012 r.

Zakończenie prac i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu planowane jest na listopad bieżącego roku, zgodnie z  pierwotnym harmonogramem inwestycji. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do swoich nowych biur już w I kwartale 2014 r. Firma Hines – deweloper i inwestor CBN, planuje uzyskać dla biurowca certyfikat BREEAM.

Inwestycja realizowana jest w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej, stanowiącej główną arterię łączącą centrum Gdańska z Sopotem i Gdynią. Budynek oferować będzie swoim najemcom prawie 16 tys. mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 19 kondygnacjach oraz 159 miejsc postojowych na 3 kondygnacyjnym parkingu podziemnym.

Generalnym wykonawcą projektu jest spółka Budimex.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×