Tu jesteś:

Yareal Polska podczas targów MIPIM zaprezentuje swój najnowszy projekt biurowy

Oxygen Park, Warszawa.

Yareal Polska zaprezentuje na stoisku m.st. Warszawy swój najnowszy projekt biurowy– Oxygen Park, który powstaje w Alejach Jerozolimskich. Planowany termin ukończenia pierwszego etapu inwestycji to I kw. 2013 roku, zaś drugiego to IV kw. 2013 roku.

– Jesteśmy przekonani, że Oxygen Park zostanie doceniony przez ekspertów z branży w równym stopniu co Mokotowska Square, Cristal Park czy Renaissance. Dzięki strategii firmy, polegającej na realizacji wyłącznie wysokiej jakości obiektów w atrakcyjnych lokalizacjach, przyczyniamy się do zmiany oblicza Warszawy. –. mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Jak informowaliśmy Oxygen Park to obiekt biurowy klasy A zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich, który składać się będzie z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków oraz zielonego wewnętrznego dziedzińca. Biurowiec o całkowitej powierzchni najmu około 18 300 mkw. Powierzchnia najmu na jednym piętrze wynosić będzie około ok. 1 500 mkw. W Oxygen Park zaplanowano również kantynę oraz kiosk. W inwestycji przewidzianych zostało około 232 miejsc parkingowych. Obiekt zgłoszony został do ekologicznego certyfikatu BREEAM.Projekt powstał w renomowanej pracowni architektonicznej JEMS Architekci.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×