Tu jesteś:

Wojdyła - Business Park powstanie we Wrocławiu

Wojdyła - Business Park, Wrocław.

Tebodin Poland Sp. z o. o. podpisał umowę z BRE Bankiem Hipotecznym S.A., ING Bankiem Śląskim S.A., ING Bankiem Hipotecznym S.A. oraz Wojdyła - Business Park S.A. na nadzór bankowy dotyczący budowy budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Muchoborskiej.

W ramach inwestycji powstanie budynek biurowo-usługowy z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi oraz dwoma podziemnymi z przeznaczeniem na parking. Powierzchnia użytkowa to 5 800 mkw.  a łączna powierzchnia pod wynajem wyniesie 5 700 mkw.

Tebodin odpowiedzialny jest za kontrolę inwestycji na rzecz Banku, tj. za ocenę stanu formalno-prawnego projektu, ocenę dokumentów finansowych oraz ocenę zaawansowania rzeczowego robót budowlanych. Inwestycja zostanie oddana do użytku na koniec czerwca 2012.

Tebodin Poland to firma konsultingowo-projektowa, obecna na polskim rynku od 20 lat. Zajmuje się projektowaniem i obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Biura Tebodin Poland zlokalizowane są w 6 największych miastach w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×