Tu jesteś:

Wmurowano kamień węgielny pod budowę kompleksu biurowo-szkoleniowego w Gdańsku

Firma Skanska wmurowała kamień węgielny pod budowę Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Lęborskiej. Inwestycja będzie kosztowała 27,5 mln zł brutto. Jej zakończenie planowane jest na sierpień 2011 roku. Inwestor to Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska.

W ramach kontraktu realizujemy nowoczesny obiekt biurowy z częścią szkoleniowo-konferencyjną, o powierzchni użytkowej 9 900 m kw. i kubaturze 41 200 m sześc. Kompleks budujemy na ponad półhektarowej działce w Gdańsku przy ul. Lęborskiej.

W jego skład wejdą dwa połączone ze sobą budynki: o trzech i pięciu kondygnacjach. Pod obiektem będzie zlokalizowany jednopoziomowy parking na 100 samochodów.

Biurowiec zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Inkubator, poza opieką prawną i doradczą świadczoną przedsiębiorstwom, w swojej siedzibie będzie oferował także zaplecze szkoleniowo – konferencyjne oraz powierzchnię biurową do wynajęcia na preferencyjnych warunkach.

Autorem projektu jest firma architektoniczna APA – Wojciechowski z Warszawy.

Źródło: pr

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×