Tu jesteś:

White Stone kupuje dwa biurowce w Warszawie

Grupa kapitałowa White Stone sfinalizowała przejęcie biurowców Helion i Luminar w Warszawie o wartości rynkowej ok. 21 mln euro. Obok Fortu Mokotów to kolejne dwie warszawskie nieruchomości komercyjne w portfelu grupy.

Zakup biurowców Helion i Luminar to kolejny ważny krok wyznaczający nowy kierunek rozwoju grupy White Stone. Obok działalności deweloperskiej i budowlanej stawiamy na inwestycje w nieruchomości biurowe, aby zdywersyfikować linie biznesowe grupy. Naszym celem jest modernizacja i innowacyjna adaptacja nabytych nieruchomości w celu stworzenia unikalnych i pożądanych na mapie biurowej Warszawy miejsc pracy” - mówi Anna Suchodolska, członek zarządu grupy White Stone .

Nieruchomości znane do tej pory pod nazwą Helion i Luminar oferują ok. 15 500  mkw. powierzchni biurowej i są zlokalizowane przy ul. Cybernetyki 7, w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej dzielnicy biznesowej Warszawy –  Służewiec. Wśród grona najemców znajdują się takie firmy jak mBank, Bigram, Van Pur i Vienna Insurance Group.

W procesie transakcyjnym doradzali m.in.: kancelaria prawna Greenberg Traurig Grzesiak, MDDP w obszarze podatków oraz firma doradcza specjalizująca się w sektorze nieruchomości – Avison Young.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×