Tu jesteś:

West Station wynajęte w całości

West Station 

Biurowce West Station położone przy Dworcu Zachodnim w Warszawie stały się jednym z popularniejszych stołecznych centrów biznesowych. 

Biurowce HB Reavis położone przy Dworcu Zachodnim w Warszawie stały się jednym z popularniejszych  stołecznych centrów biznesowych. W tutejszych firmach pracuje około 7 tys. osób, które zyskały łatwy dostęp do większości stołecznych środków komunikacji publicznej. Goście i pracownicy West Station mogą także skorzystać z mieszczących się na parterach restauracji, kawiarni, piekarni oraz sklepu spożywczego. Wraz z nowymi budynkami również powstała nowa infrastruktura drogowa i rowerowa w tej części stolicy.

West Station posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie "Excellent". Budynki wyposażone są m.in. w energooszczędne oświetlenie LED, systemy ograniczające zużycie wody oraz nowoczesną klimatyzację i wentylację z możliwością kontroli wilgotności powietrza i indywidualnego sterowania temperaturą. Specjalnie zaprojektowana szklana fasada zapewnia maksymalny dostęp naturalnego światła, a jednocześnie odpowiednią izolację akustyczną. 

Źródło: HB Reavis

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×