Tu jesteś:

Warsaw Spire z iglicami sięgnął 220 metrów

Montaż iglic na biurowcu Warsaw Spire

Na dachu Warsaw Spire zamontowane zostały dwie 40-metrowe iglice. Wraz z nimi kompleks osiągnął swoją docelową wysokość 220 metrów! Flagowy projekt Ghelamco Poland zostanie oddany do użytku w maju tego roku.

Warsaw Spire jest największym co do powierzchni oraz najwyższym budynkiem biurowym w kraju. Został zwieńczony dwiema iglicami. Każda z nich mierzy 40 metrów, czyli tyle co 13-piętrowy budynek i waży 25 ton. Iglice o średnicy 1,8 metra u podstawy w całości zbudowane są ze stali konstrukcyjnej. Maszty pełnią funkcję architektoniczną, dodając biurowcowi strzelistości. Dodatkowo będzie na nich zainstalowane oświetlenie przeszkodowe.

Warsaw Spire dostarczy na rynek ponad 100 000 mkw. powierzchni biurowej, która jest już wynajęta w ponad 75 proc. Do głównych najemców Warsaw Spire należą: Adecco Poland, Benefit Systems, Bilfinger HSG Facility Management, BNP Paribas Securities Services, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, Daftcode, Frontex, Ghelamco Poland, JLL oraz Samsung.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×