Tu jesteś:

Warimpex ma kupca na Le Palais

Le Palais

Le Palais

Podpisano umowę przedwstępną kupna-sprzedaży budynku biurowego Le Palais w Warszawie.

Warimpex podpisał umowę z międzynarodowym inwestorem instytucjonalnym. Transakcja ma zostać sfinalizowana w połowie 2013 r. Spółka poinformowała także, że zakończyła roboty budowlane w budynku. Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ul.Próżnej i Placu Grzybowskiego. Gmach oferuje ok. 5300 mkw. powierzchni biurowej wraz z powierzchnią handlowo-usługową na parterze. Projekt obejmował rekonstrukcję i remont historycznych budynków wraz z rozbudową i powiększeniem kompleksu o nowo wybudowany obiekt. Le Palais jest wynajęty w 75 proc.
– Obejmujący renowację projekt zawdzięcza swój charakter bogatej historii kamienic czynszowych przy ul. Próżnej i w jej sąsiedztwie. Mimo licznych wymogów wynikających z ochrony zabytków, faktyczny czas budowy trwał 1,5 roku – powiedział Franz Jurkowitsch, prezes Warimpexu.
Do wynajęcia pozostało ok. 450 mkw. powierzchni biurowej, a także część powierzchni przeznaczonej na handel i usługi oraz gastronomię na parterze i na kondygnacji podziemnej. Za komercjalizację budynku odpowiada firma Jones Lang LaSalle.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×