Tu jesteś:

Waldemar Olbryk, Skanska: 2013 będzie rokiem wielkich wyzwań

Waldemar Olbryk, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland

Rok 2012 był bardzo dobrym okresem dla Skanska Property Poland. Rozpoczęliśmy budowę kolejnych projektów, obejmując zasięgiem naszej działalności kolejne miasto – Kraków, a dodatkowo wynajęliśmy w sumie ok. 60 tys. mkw. powierzchni biurowej  - w rozmowie z THE CITY mówi Waldemar Olbryk, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.

Umocniliśmy się na rynku jako jeden z wiodących deweloperów, którego oferta skierowana do najemców i inwestorów jest oparta na filozofii zrównoważonego rozwoju.
Rok 2013 będzie kolejnym rokiem wielkich wyzwań, na rynku pozostaną najlepsi, oferujący nie tylko dopasowane do wymogów klientów produkty, ale i zapewniający najwyższy poziom obsługi procesu wyboru nieruchomości. Nasza firma sfinalizuje realizację najbardziej zielonego i energooszczędnego budynku w portfelu Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej powstającego w Warszawie, Atrium 1. Jestem przekonany, że po raz kolejny to właśnie nasza firma wyznaczy nowe trendy w branży deweloperskiej.

W nowym roku całej branży życzę szczęścia, pomysłowości i zaufania do znakomicie działającej polskiej rzeczywistości. W połączeniu z solidnym warsztatem przyniesie to nam wszystkim sukces na kolejne lata.

 

Już w grudniowym wydaniu Magazynu THE CITY eksperci z rynku nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych podsumują mijający 2012 rok i podzielą się prognozami na rok 2013. Zapraszamy do lektury.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×