Tu jesteś:

Unilever wprowadza się do Tetris w Katowicach

Centrum Biurowe Tetris

Unilever to nowy najemca w Centrum Biurowym Tetris w Katowicach. Koncern wynajął powierzchnie biurowe przeznaczone na potrzeby biura handlowego. Centrum Biurowe Tetris to miejsce adresowane do firm sektora BPO i IT.

Centrum  Biurowe Tetris to kolejny projekt biurowy realizowany przez Fortress Invest Sp. z o.o. Dużym atutem nieruchomości jest położenie w dynamicznie rozwijającej się części miasta Katowice, z dogodnym dojazdem do kluczowych szlaków komunikacyjnych.

- Chcemy, aby Centrum Biurowe Tetris było miejscem dedykowanym firmom poszukującym funkcjonalnego biura w Katowicach. Mamy doświadczenie w realizacji projektów biurowych i handlowych jak Porcelanowa 19 i Dąbrowskiego 22 w Katowicach, czy Aleja 22 w Sosnowcu. Doświadczenia te chcemy wykorzystać w naszym najnowszym projekcie, aby stworzyć przestrzeń biurową przyjazną użytkownikom - podkreśla Zbigniew Dreja, członek zarządu Fortress Invest Sp. z o.o. w Katowicach.

Centrum Biurowe Tetris to projekt inwestycyjny zakładający 8000 mkw. powierzchni biurowej typu open space. Do dyspozycji klientów oddano 180 miejsc parkingowych oraz parking rowerowy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×