Tu jesteś:

Tischnera Office coraz bardziej zauważalny

Tischnera Office

Zakończyły się prace przy budowie kondygnacji podziemnych pierwszego etapu Tischnera Office w Krakowie. Budynek właśnie wychodzi ponad powierzchnię ziemi. Obiekt powstaje w południowej części miasta, blisko głównych szlaków komunikacyjnych.

W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przez Cavatina Holding S.A. przy ul. Tischnera w Krakowie, ukończono konstrukcję żelbetową pięter -2 i -1. Wkrótce postępy prac zaczną być widoczne z poziomu ulicy. Biurowiec, którego oddanie planowane jest na lipiec 2019 r., wprowadzi na rynek stolicy Małopolski ponad 33 600 mkw.  powierzchni klasy A. Łącznie budynek będzie posiadać 10 kondygnacji nadziemnych, skomunikowanych jedenastoma windami. Na parterze od strony ulicy przewidziano lokale usługowe.

Tischnera Office ma przestrzenie zielone stanowiące integralną część budynku. Największą z nich jest dziedziniec o powierzchni 1050 mkw., na którym zaprojektowano alejki spacerowe i strefy relaksu w otoczeniu odpowiednio skomponowanej gatunkowo i formalnie zieleni. Komercjalizację obiektu wspiera krakowski oddział firmy CBRE. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×