Tu jesteś:

Sterlinga Business Center z zielonym certyfikatem

Sterlinga Business Center

Budynek Sterlinga Business Center (SBC), zlokalizowany przy ulicy Sterlinga 8A w Łodzi, otrzymał certyfikat BREEAM In-Use International w kategoriach „Building Management” oraz „Asset” na poziomie „Excellent”.

SBC jest tym samym pierwszym i jedynym budynkiem w Łodzi, który posiada certyfikat BREEAM In-Use International na tak wysokim poziomie.

SBC zlokalizowany jest w centrum miasta przy ulicy Sterlinga 8A. Budynek oferuje swoim najemcom ponad 13 400 mkw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A, rozmieszczonej na 9 kondygnacjach. Parking dla 180 samochodów zlokalizowany został na dwóch kondygnacjach podziemnych. Projekt został przygotowany przez pracownię architektoniczną AHR Architects (dawniej Aedas CE). Do najemców SBC należą firmy: Philips, Takeda, Budimex, Tate & Lyle, Rule Financial oraz Sodexo. Budynek jest wynajęty w 96 proc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×