Tu jesteś:

Starwood Capital przejmie trzy spółki Ghelamco

Łopuszańska Business Park

Starwood Capital Group Global złożyło wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o zgodę na nabycie mienia trzech spółek Ghelamco, podał Urząd. Spółki posiadają trzy projekty biurowe w Katowicach i Warszawie.

Wniosek wpłynął 3 czerwca, sprawa jest w toku, napisał UOKiK na swojej stronie internetowej. W koncentracji chodzi o spółki Ghelamco GP 2 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KBP S.K.A. z siedzibą w Warszawie, Ghelamco GP 4 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością M12 S.K.A. z siedzibą w Warszawie oraz Ghelamco GP 3 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ŁBP S.K.A. z siedzibą w Warszawie. W ich portfelach znajdują się trzy projekty biurowe: Katowice Business Point, T-Mobile Office Park oraz Łopuszańska Business Park.

Katowice Business Point znajduje się w sąsiedztwie centrum handlowego Silesia w Katowicach. Biurowiec oferuje 17 tys. mkw. powierzchni na 11 kondygnacjach. T-Mobile Office Park znajduje się przy ul. Marynarskiej 12 w Warszawie. Łącznie w budynku znajduje się niemal 40 tys. mkw. powierzchni. Kompleks Łopuszańska Business Park został zrealizowany przez Ghelamco na warszawskich Włochach. Inwestycja składa się z dwóch niezależnych budynków, łącznie oferujących ok. 17 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Źródło: ISBNews

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×