Tu jesteś:

Słomińskiego Art Office zapełnione

Słomińskiego Art Office

Firma CBRE zakończyła proces komercjalizacji budynku Słomińskiego Art Office. W budynku należącym do portfela WRI Investment podpisano umowę najmu na ostatnią dostępną powierzchnię biurową. Tym samym budynek o powierzchni niespełna 3000 mkw. został całkowicie wynajęty, a proces komercjalizacji zakończył się jeszcze przed otrzymaniem pozwolenia na użytkowanie.

Najemcą, który zajął ostatnią dostępną powierzchnię jest EDAG Engineering Polska, w trakcie procesu wspierana przez agencję Brookfield. Firma należy do niezależnych partnerów konstrukcyjno-rozwojowych światowego przemysłu motoryzacyjnego. Specjalnością firmy stały się prace w branży środków transportu, w szczególności w zakresie projektowania, rozwoju i konstrukcji nadwozi pojazdów. 

Drugim najemcą, którego siedziba zlokalizowana będzie w inwestycji jest BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA. Filia BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. działa w Polsce w imieniu BERLIN-CHEMIE, spółki należącej do grupy MENARINI. Utworzona w 1886 r. MENARINI, z siedzibą główną we Florencji, od wielu lat zajmuje czołową pozycję na włoskim rynku farmaceutycznym. Transakcję wpierała Kancelaria Brochocki.

Słomińskiego Art Office to około 3000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek charakteryzuje projekt pracowni architektonicznej – JP s.c. Jakub Szatkowski, Paweł Zawadzki: przednia elewacja budynku jest całkowicie czarna, pokryta refleksyjnym szkłem i lampionami inspirowanymi stylem „art déco”. Za koncepcję wnętrz w budynku odpowiada MORE Design & Architecture Sp. z o.o., zaś za projekty wykonawcze JMP Service Sp. z o. o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×