Tu jesteś:

Skanska wmurowała kamienie węgielne pod Spark i Generation Park

Spark

Skanska zadomawia się na Woli. Firma wmurowała kamień węgielny pod projekty Spark przy ulicy Okopowej i Generation Park przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Łącznie Spark będzie składał się z trzech budynków biurowych, w tym 130-metrowej wieży oraz ogólnodostępnego placu ze schodami amfiteatralnymi. Wśród elementów charakterystycznych inwestycji znajdzie się też mgiełka wodna, trampoliny posadzkowe i strefa ćwiczeń, a na tarasie pierwszego budynku staną ule, którymi opiekować się będą profesjonalni pszczelarze. Pozyskany w ten sposób miód będzie można kupić w tutejszej kantynie. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Skanska S.A. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Kuryłowicz&Associates. Projekt konstrukcji budynków i instalacji przygotowało Buro Happold.

Generation Park, przy Rondzie Daszyńskiego, zaoferuje najemcom trzy budynki X, Y (wieża) i Z. Ich nazwy są nawiązaniem do następujących po sobie generacji, które żyją i pracują na Woli. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Skanska S.A. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Projekt konstrukcji budynków i instalacji przygotowało Buro Happold.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×