Tu jesteś:

Skanska wciąż nie traci zainteresowania centrum Warszawy

Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland

Skanska od lat jest obecna przy al. Jana Pawła II, konsekwentnie prowadzimy inwestycje wzdłuż alei, tworząc nowoczesną pierzeję tej ulicy, przesuwając ciężar centrum na zachód. Mamy ambicję, aby rozwijać tę część Warszawy - mówi w rozmowie z THE CITY, Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland.

Prezes Olbryk zapytany przez nas o atrakcyjną działkę przy ul. Ciepłej 3 w centrum stolicy, powiedział, że nie jest ona obecnie wystawiona na sprzedaż, ale jeśli tak się stanie, to na pewno Skanska pochyli się nad możliwością inwestycji w tym miejscu. Jak zaznaczył Waldemar Olbryk jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja i byłoby szkoda, gdyby została w takim stanie, w jakim jest w tej chwili.

Zapytaliśmy również prezesa Olbryka o plany firmy dotyczące działek zakupionych od MGPA w centrum Warszawy przy ul. Twardej i Precea oraz wyłożonego planu zagospodarowania przestrzennego dla tej okolicy. Jak powiedział prezes Skanska Property Poland inwestycje na tych terenach są na razie w fazie planów, i Skanska analizuje szczegółowo wyłożony niedawno plan zagospodarowania przestrzennego.- Będziemy się zastanawiali, w jakim stopniu spełnia on nasze oczekiwania jako dewelopera i – tak jak rozmawiamy w wielu innych miastach – czy możliwy jest dialog w sprawie finalnego kształtu tego planu - zakończył Waldemar Olbryk.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×