Tu jesteś:

Skanska sprzedaje wrocławski Dominikański

Dominikański

Skanska Property Poland sprzedaje swoją czwartą inwestycję we Wrocławiu – Dominikański. Budynek biurowy o największej powierzchni z obecnie realizowanych przez firmę przejdzie w ręce Union Investment. Firmy podpisały już umowę dotyczącą przyszłej transakcji.

Kupowany przez zarządzający portfelem nieruchomości fundusz z siedzibą w Hamburgu kompleks biurowy będzie miał docelowo ponad 40 000 mkw. powierzchni najmu klasy A. Przekazanie kompleksu inwestorowi planowane jest na czwarty kwartał 2015 r.

Usytuowany w centrum Wrocławia Dominikański jest wynajęty w ponad 50 proc. W gronie najemców znajdują się takie firmy jak HP Global Business Center z powierzchnią 16 400 mkw. czy Deloitte oraz PKO BP. Swoje siedziby mają tu również lokalne oddziały Skanska.

W transakcji Skanska Property Poland doradzała międzynarodowa firma doradcza Colliers International. Doradztwo prawne zapewniła deweloperowi kancelaria Dentons.

Dominikański jest precertyfikowany w międzynarodowym systemie LEED na poziomie Gold.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×