Tu jesteś:

Silesia Business Park w Katowicach zarządzany przez CBRE

Firma CBRE przejęła w zarządzanie budynki Silesia Business Park C i D, należące do Funduszu ISOC Holding Inc. Będzie odpowiadała za nadzór nad nieruchomościami i budowanie ich wartości. To pierwsza inwestycja tego funduszu w Polsce i początek współpracy z CBRE.

Silesia Business Park to pierwszy tak duży projekt biurowy, którym będziemy zarządzać w Katowicach. Ogromnie cieszy nas, że to właśnie nam Fundusz ISOC Holding Inc. powierzył zarówno zarządzanie jak i usługi asset management nad pierwszym zakupionym przez nich kompleksem biurowym w Polsce. Jestem przekonany, że nasza wiedza i doświadczenie będą początkiem długofalowej i owocnej współpracy – mówi Sebastian Biedrzycki, Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami CBRE.

Silesia Business Park C i D to kompleks biurowy zlokalizowany w pobliżu centrum Katowic, obok największego na Śląsku centrum handlowego Silesia i blisko głównych tras łączących miasto z okolicznymi miejscowościami. Obydwa budynki to nieruchomości biurowe klasy A, które zapewniają w sumie ok. 24 000 mkw. powierzchni. Ich najemcami zostały przede wszystkim firmy z branży technologicznej i IT. Biurowce zostały wybudowane przez firmę Skanska i zakupione przez filipiński fundusz inwestycyjny ISOC Holding Inc .

Aktualnie CBRE zarządza portfelem 86 nieruchomości komercyjnych zarówno biurowych, handlowych jak i magazynowych, których łączna powierzchnia przekracza 1,75 mln mkw. GLA. Dział Asset Services CBRE w ciągu ostatnich lat podwoił ilość pracowników co jest bezpośrednią konsekwencją znaczącego zwiększenia portfela zarządzanych nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×