Tu jesteś:

Siedziba Polkomtela sprzedana

Rok 2015 na warszawskim rynku biurowym zakończył się imponującą transakcją inwestycyjną. BNP Paribas Real Estate Poland działając jako agent wyłączny spółki z grupy Elektrim, reprezentował klienta w procesie sprzedaży Multimedialnego Domu Plusa – głównej siedziby Polkomtela.

Na mocy zawartej umowy, nowym właścicielem budynku, zlokalizowanego przy Konstruktorskiej, został W.P. Carey, międzynarodowy fundusz nieruchomości typu REIT, specjalizujący się w sprzedaży i leasingu zwrotnym dla klientów komercyjnych oraz projektach finansowania opartych na zasadzie "build-to-suit" ('szyty na miarę').

Multimedialny Dom Plusa to sześciopiętrowy biurowiec klasy A o całkowitej powierzchni biurowej 23.000 mkw., zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, przy ul. Konstruktorskiej. Budynek został zaprojektowany na potrzeby i według specyfikacji głównego najemcy, Polkomtela. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia Kuryłowicz&Associates.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×