Tu jesteś:

STRABAG wybuduje nową siedzibę firmy SeaKing

STRABAG zbuduje biurowiec dla firmy SeaKing - projektanta i dostawcy systemów cateringowych dla statków wycieczkowych. Wartość kontraktu sięga 6,3 mln zł netto.

Spółka STRABAG zbuduje  w Czarnkowie nową siedzibę dla SeaKing, międzynarodowego projektanta i dostawcy systemów cateringowych dla statków wycieczkowych. Będzie to inwestycja „pod klucz”, przewidziany czas jej realizacji wynosi 6,5 miesiąca. Wartość kontraktu opiewa na 6,3 mln zło netto.                                                                                                           

Inwestycja polega na rozebraniu istniejącego budynku i postawieniu nowego, dwukondygnacyjnego obiektu biurowego o całkowitej powierzchni 1242 mkw. W budynku powstaną całkowicie wykończone pomieszczenia biurowe, socjalne i sale konferencyjne. W ramach inwestycji przebudowana zostanie również sieć elektryczna i wodociągowo-kanalizacyjna. Obiekt został zaprojektowany przez Studio Architektury „KONTUR". Główna siedziba firmy SeaKing mieści się w Szwajcarii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce i USA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×