Tu jesteś:

Royal Wilanów będzie ubiegać się o certyfikat BREEAM

Royal Wilanów, Warszawa

Grupa Capital Park podjęła decyzję o certyfikacji Royal Wilanów w systemie BREEAM. Royal Wilanów będzie już trzecim po Eurocentrum (w trakcie budowy) i ArtNorblin (w trakcie procedury administracyjnej) które inwestor zgłosił do certyfikacji.

Royal Wilanów certyfikowany będzie w schemacie BREEAM International, Europe Commercial 2009. Celem inwestora jest osiągnięcie wyniku very good.

Biurowiec zlokalizowany będzie w sąsiedztwie zabytkowego Pałacu Wilanowskiego i osiedli mieszkaniowych Miasteczka Wilanów oraz nowopowstającego fragmentu dzielnicy z przyszłym ratuszem i galerią handlową. Na pięciu kondygnacjach inwestycji znajdzie się 29,787 tys. mkw. przestrzeni biurowej oraz
6,920 tys. mkw. powierzchni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku znajdzie się trzykondygnacyjny parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. Proces inwestycyjny przewidywany jest na 24 miesiące. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×