Tu jesteś:

Retro Office House z nowym najemcą fitness – Fitness Academy

Retro House - wizualizacja

Wrocławska inwestycja LC Corp SA biurowiec Retro Office House wzbogacił swoją ofertę usługową o najemcę fitness. Umowa została podpisana z końcem ubiegłego roku. W tej chwili najemca przygotowuje plany aranżacyjne wnętrza, a swój klub na parterze otworzy w 2 kwartale 2018 roku, w planowanym terminie oddania budynku do użytkowania. Łączny metraż powierzchni najmu to ok. 1200 mkw.

Retro Office House to budynek o charakterze biurowo-usługowym, położony w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Piłsudskiego i Komandorskiej. Inwestycja zapewnia najbardziej komfortowe warunki działania i rozwoju biznesu. Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates, składa się z 6 kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej. Na parterze znajduje się część handlowo-usługowa, parking podziemny posiada 155 miejsc parkingowych, powierzchnia najmu to 20 700 m kw. W obiekcie znajduje się wewnętrzne patio. Deweloperem obiektu jest LC Corp SA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×