Tu jesteś:

Proximo w Warszawie z pozwoleniem na budowę

Proximo na warszawskiej Woli

Budynek biurowy Proximo w Warszawie otrzymał ostateczne pozwolenie na budowę. HOCHTIEF Polska podpisał umowę na realizację biurowca z częścią usługową i parkingiem podziemnym. Inwestorem obiektu jest spółka celowa Flagstone należąca do funduszu Hines Russia & Poland Fund (HRPF). Prace budowlane wykona warszawski Oddział HOCHTIEF Polska. Ich realizacja rozpoczęła się w czerwcu. Zakończenie robót planowane jest na maj 2016 roku.

Nowy obiekt (budynek A) stanowi I etap kompleksu biurowego Proximo w rejonie ulic Przyokopowej i Hrubieszowskiej z głównym wejściem od ul. Prostej. Proximo zaoferuje najemcom 28 385 mkw. powierzchni w standardzie klasy A, w tym ok. 2 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Biurowiec będzie posiadał 13 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Na kondygnacjach podziemnych poza garażem przewidziano również pomieszczenia dla obsługi budynku oraz szatnie i prysznice dla rowerzystów. Garaż podziemny pomieści 435 samochodów. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdą się na parkingu otwartym na poziomie parteru oraz w części naziemnej na terenie inwestycji.

Obiekt został zaprojektowany zgodnie z założeniami certyfikacji BREEAM na poziomie very good. Budynek będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych: nie będzie posiadał barier architektonicznych, będzie wyposażony w windy, a toalety dla niepełnosprawnych będą się znajdować na każdej kondygnacji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×