Tu jesteś:

Promenady Business Park z nowym najemcą

Promenady Business Park Wrocław 

Już w listopadzie tego roku w należącym do kompleksu Promenady Business Park biurowcu Zita we Wrocławiu działalność rozpocznie przedszkole Luppo Puppo. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu Grupę Vantage Development, właściciela nieruchomości. Najemcy doradzał JLL.

Placówka Luppo Puppo w Promenady Business Park zajmie 290 mkw. i będzie pierwszą z planowanej sieci przedszkoli. Będzie działać w niej także grupa żłobkowa dla mniejszych dzieci. Luppo Puppo to także sale zabaw dla dzieci w centrach handlowych. Pierwsza z nich działa w Jeleniej Górze, a kolejna otwarta zostanie w Krośnie pod koniec września.

Promenady Business Park to kompleks biurowy, który docelowo będzie się składał z pięciu budynków o łącznej powierzchni 90 000 m kw. Biurowce mieszczą się w kwartale ulic A. Słonimskiego, Trzebnickiej i planowanej ul. Cz. Miłosza. Pierwszym obiektem, wybudowanym w ramach kompleksu jest biurowiec Promenady Epsilon, który na swoją siedzibę wybrały takie firmy jak Qatar Airways, Transition Technologies czy Impel S.A. Z kolei w drugim budynku, Promenady Zita swoją siedzibę znalazły takie firmy jak: Lindorff, HCL, Fortum, Si Consulting, Axiom, Eco Rail, mFinanse, Impel Security Polska, Impel Cleaning, OPM Facility and Services Management. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×