Tu jesteś:

Powstaje biurowiec na terenach FSO

Na dawnych terenach FSO na warszawskim Żeraniu powstaje biurowiec. Wejdzie w skład wielofunkcyjnego kompleksu, łączącego nietypową postindustrialną architekturę i unikatowe cechy funkcjonalne pofabrycznych hal magazynowych. 

Obiekt będzie zapewniać ponad 3,8 tys. mkw. powierzchni biurowej na trzech kondygnacjach, dostęp do sal konferencyjnych o łącznej powierzchni blisko 4 tys. mkw., miejsca parkingowe i bogate zaplecze gastronomiczne. Oddanie do użytku planowane jest na przełomie I i II kwartału 2018 r. 

Biurowiec mieści się u zbiegu trasy Toruńskiej i ul. Modlińskiej, przy węźle komunikacyjnym Warszawy, umożliwiając dojazd praktycznie z każdej części miasta. Każda z trzech kondygnacji zajmie 1280 mkw. i będzie dzielić się na dwie części o powierzchni 640 mkw. Moduły od 20 mkw. będą dawać elastyczne możliwości aranżacji przestrzeni. Budynek ma być w pełni klimatyzowany i będzie posiadać dwie przestronne windy, elegancki hol wejściowy i rozwiązania techniczne i teleinformatyczne. Dodatkowo w częściach wspólnych zaplanowano strefę odpoczynku. 

Działające obok centrum targowo-kongresowe Global EXPO dysponować ma w stolicy halą targową o powierzchni 12,5 tys. mkw. pod jednych dachem i piętrem konferencyjnym i restauracją na 350 miejsc. Zarządzać nim będzie firma Centrum Targowo-Kongresowe (dawne Międzynarodowe Targi Polska). 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×