Tu jesteś:

Powierzchnie firmy Spaces dostępne w Polsce

Po raz pierwszy sieć Spaces, oferująca wynajem biur i dedykowanych biurek na całym świecie, zaoferuje swoje kreatywne powierzchnie w Polsce. Firma udostępni zarówno start-upom, jak i małym, lokalnym firmom oraz przedstawicielom międzynarodowych korporacji niemal 4000 mkw. powierzchni w warszawskim budynku Centrum Marszałkowska. Otwarcie przestrzeni planowane jest na IV kwartał br.  

Spaces, będąca częścią grupy IWG (właściciel marki Regus), to wywodząca się z Holandii globalna sieć coworkingowa oferująca wynajem inspirujących i kreatywnych przestrzeni biurowych w 25 krajach, w tym w miastach takich jak Amsterdam, Rotterdam, Mediolan, Londyn czy Menlo Park w Stanach Zjednoczonych. 

W Centrum Marszałkowska Spaces oferować będzie 452 dedykowane biurka, salę konferencyjną oraz 33 miejsca parkingowe. Jest to pierwsza tego rodzaju inwestycja firmy w Polsce, a wynajęta powierzchnia zajmie dwie kondygnacje. 

Inwestycja otrzymała niedawno certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Certyfikat jest potwierdzeniem najlepszych praktyk w zakresie zrównoważonego projektowania, budowania i użytkowania budynków. Podczas procesu certyfikacji budynków oceniane są takie kategorie jak: jakość środowiska wewnętrznego, efektywność energetyczną, dostępność transportową, materiały i konstrukcję, zarządzanie eksploatacją i realizacją, gospodarkę wodą i odpadami. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×