Tu jesteś:

Połowa poznańskiego biurowca Malta House wynajęta

Wizualizacja biurowca Malta House w Poznaniu

Skanska Property Poland podpisała cztery umowy najmu w poznańskim biurowcu Malta House, którego budowa zmierza właśnie ku końcowi. Po wakacjach do budynku nad jeziorem Malta wprowadzi się spółka inwestycyjna Franklin Templeton Investments, firma informatyczna Ciber oraz Skanska SA, a na parterze uruchomiona zostanie kantyna.

Ciber, globalna firma z branży informatycznej, zajmie powierzchnię 1 tys. mkw. i ulokuje w Malta House swoją poznańską siedzibę. Ciber planuje przeprowadzkę we wrześniu, dwa miesiące po oddaniu budynku do użytku.

Malta House będzie też nową poznańską siedzibą Franklin Templeton Investments, światowej firmy specjalizującej się w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi, która wynajęła 3,2 tys. mkw. powierzchni biurowej. Franklin Templeton Poland wprowadzi się do swoich nowych biur w listopadzie tego roku.

Malta House oferuje do wynajęcia łącznie 14,7 tys. mkw. powierzchni biurowej. Oprócz powierzchni wynajętych przez Ciber i Franklin Templeton Investments, 2,5 tys. mkw. zajmą biura poznańskich oddziałów Skanska. Toczą się negocjacje w sprawie wynajmu pozostałej powierzchni w budynku. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×