Tu jesteś:

Polnord sprzeda projekt biurowy spółce zależnej Asseco Poland za 78 mln zł

Firma deweloperska Polnord zawarła z podmiotem zależnym od Asseco Poland warunkową umowę sprzedaży projektu biurowego na terenie Wilanów Office Park, poinformowała spółka w komunikacie. Wartość transakcji 78 mln zł.

"Polnord zawarł z podmiotem zależnym od Asseco Poland warunkową umowę sprzedaży projektu biurowego na terenie Wilanów Office Park. Transakcja ma zostać ostatecznie sfinalizowana po spełnieniu przez strony wszystkich warunków zawieszających" - czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że przedmiotem transakcji jest projekt deweloperski we wstępnej fazie realizacji. W jego skład wchodzą prawa użytkowania wieczystego gruntów położonych na terenie Miasteczka Wilanów, prawomocne pozwolenie na budowę oraz prawa wynikające z umowy zawartej z pracownią architektoniczną.

Polnord miał 63,63 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2009 roku wobec 41,90 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 221,28 mln zł wobec 242,65 mln zł rok wcześniej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×