Tu jesteś:

Północno-zachodnia Wola nową przestrzenią biurową w Warszawie

Paweł Malinowski, Prezes Zarządu, Profbud

Wola to obecnie najszybciej rozwijająca się dzielnica pod względem biurowym nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. Plan zagospodarowania przewiduje przyrost nawet miliona mkw. powierzchni biurowej w ciągu najbliższych kilku lat, a liczba pracowników podwoi się.

W okolicy ronda Daszyńskiego powstał jeden z największych obszarów biznesowych w mieście. Jednak z racji wysokiej podaży i nasycenia rynku powierzchniami komercyjnymi w tej części miasta  biurowy plac budowy przesuwa się w stronę północno – zachodniej Woli. Silny wpływ na rozbudowę tego terenu ma trasa II linii metra, która obecnie z centrum prowadzi na Wolę, a do 2022 r. połączy się także z Bemowem. Skłoniło nas to do realizacji pierwszego, flagowego projektu biurowego Vector + w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie.

Inwestycja jest idealnie skomunikowana z całą stolicą, a dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej, rozwiniętej linii tramwajowej i autobusowej oraz planowanej stacji „Młynów” II linii metra, zapewni wygodny dojazd do obiektu każdym środkiem transportu. Przedsiębiorcy doceniają tę lokalizację także za tereny zielone i parki, które można szeroko wykorzystać w przyjętej filozofii work-life balance.

W biurowcu znajdą się m.in. taras na dachu, sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych czy specjalne miejsca postojowe dla rowerów oraz szatnie z prysznicami. Jednocześnie budynek będzie spełniał najwyższe standardy, zostanie wyposażony w proekologiczne systemy, które ograniczą koszty eksploatacyjne i poprawią komfort pracy najemcom oraz ich pracownikom. Vector + zostanie oddany w II kwartale 2019 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×