Tu jesteś:

Pierwsi najemcy już w .KTW I

Biurowiec .KTW I w Katowicach

Biurowiec .KTW I, zrealizowany przez firmę TDJ Estate w sąsiedztwie Spodka, w czerwcu oficjalnie rozpoczął działalność. Obecnie progi holu głównego codziennie przekracza prawie pół tysiąca osób. 

Komercjalizacja biurowca .KTW I, rozpoczęta równolegle z uruchomieniem budowy kompleksu, jest w toku i przynosi zadowalające rezultaty. W gronie najemców znaleźli się: Fujitsu, Teleperformance, EY, TDJ S.A. i Gastromall Group.

W ostatnim czasie wykończony został lokal dla Banku Handlowego w Warszawie S.A., który wynajął ok. 530 mkw. powierzchni na poziomie +8. W październiku rozpocznie tam funkcjonowanie oddział Citigold, dedykowany do obsługi klientów private banking. Trwają rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi wynajmem dostępnej powierzchni. Wkrótce część z nich zostanie sfinalizowana długoterminowymi umowami najmu.

Największym najemcą, który zagościł w .KTW I jest Fujitsu Global Service Delivery Unit (GSDU), japońska firma zajmująca się dostarczaniem usług i produktów zarówno dla Fujitsu, jak i klientów z całego świata. W czerwcu w .KTW I jako jedni z pierwszych pojawili się pracownicy EY. W biurze zlokalizowanym na kondygnacji +7 pracuje ok. 130 osób, które realizują pełny zakres usług audytowych, doradczych, prawnych oraz księgowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×