Tu jesteś:

Penta Investments z pozwoleniem na użytkowanie biurowca D48

D48, pierwszy projekt biurowy Penta Investments w Polsce, zlokalizowany w centrum dzielnicy Warszawy u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie, na 2 miesiące przed terminem przekazania go najemcom. Od października rozpocznie się wprowadzanie najemców do biurowca.

D48 to nowej generacji budynek biurowy, oferujący ponad 26.000 mkw. powierzchni biurowej na 11 kondygnacjach od strony ulicy Domaniewskiej i 8 kondygnacjach biurowych od strony ulicy Postępu. Wielkość powierzchni dostępnych na jednym poziomie umożliwi najemcom planowanie funkcjonalnej przestrzeni biurowej. 

Projekt D48 uzyskał precertyfikat LEED na poziomie Gold, w kategorii LEED® Building Design and Construction: Core and Shell Development. Agentem komercjalizującym biurowiec D48 jest zespół Reprezentacji Wynajmującego w dziale powierzchni biurowych firmy doradczej Savills.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×