Tu jesteś:

PZU ma trzy biurowce na sprzedaż

Grupa ubezpieczeniowa PZU wystawiła w przetargach trzy budynki biurowe w Płocku, Legnicy i Zamościu. Na ich sprzedaży może zyskać co najmniej 7 mln zł.

Biurowiec przy ul. Tumskiej 4, głównym deptaku w centrum Płocka, zostanie zlicytowany z ceną wywoławczą ponad 4,5 mln zł. Wraz z nim dwie działki o łącznej powierzchni 1,15 tys. mkw. Nieruchomość znajduje się blisko rynku Starego Miasta i Sądów, w sąsiedztwie kamienic o charakterze usługowym, biurowym i handlowym.

Najtaniej można będzie nabyć  biurowiec w Zamościu. Czterokondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem, posadowiony na działce o pow. 764 mkw. pójdzie pod młotek za minimalną kwotę 1,1 mln zł. Nieco droższa jest zabytkowa kamienica z 1905 r., zaadaptowana na budynek biurowy. Znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 6 w Legnicy. Ubezpieczyciel sprzeda ją, wraz z prawem użytkowania wieczystego działki o powierzchni 517 mkw. 5-kondygnacyjna kamienica w centrum miasta  ma powierzchnię użytkową 1,5 tys. mkw. Cena wywoławcza nieruchomości to nieco ponad 1,6 mln zł. PZU wymaga każdorazowo wpłaty wadium. Szczegółowe informacje na temat przetargów dostępne są na stronie PZU pod adresem: http://www.pzu.pl/grupa-pzu/nieruchomosci-na-sprzedaz.

Źródło: PZU

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×