Tu jesteś:

PLGBC zorganizuje pierwsze w Polsce oficjalne szkolenia LEED

17 i 25 maja br.w Warszawie PLGBC zorganizuje pierwsze oficlane szkolenia LEED – LEED 101 i LEED 201. PLGBC ma plan aby organizować ok. 3 kursy kilka razy w roku z powodu bardzo duzego zainteresowania uczestników.

LEED 101 - szkolenie to wyjaśnia zagadnienia dotyczące certyfikacji. Będzie można dowiedzieć się o USGBC, World GBC, budownictwie zrównoważonym, o najlepszych praktykach, koncepcjach oraz podstawach systemu LEED.

LEED 201- to kurs dla tych, którzy chcą zdobyć tytuł LEED Green Associate. Wiedza z zakresu podstaw budownictwa zrównoważonego jest kluczowa dla wszystkich systemów z rodziny LEED. Będzie można nauczyć się jakie są najważniejsze cele i kryteria poszczególnych kredytów systemu LEED co ma na celu pomóc zrozumieć proces certyfikacji LEED.

Jesienią PLGBC planuje kolejne stopnie kursów LEED: LEED 251 and 301. Kursy te wyjaśniają na bardziej zaawansowanym poziomie przygotowywanie dokumentów do certyfikacji LEED.

Oba kursy będą prowadzone w języku polskim, instruktorem będzie – Agnes Vorbrodt, założyciel, Dyrektor Wykonawcza i Wice prezydent ds kontaktów z zagranica i architektury w PLGBC.

Uczestnicy otrzymają oficjalne certyfikaty uczestnictwa wydane przez US GBC i będą mogli zaliczyć godziny do Credentialing Maintenance, wymaganego przez US GBC.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×