Tu jesteś:

Oxygen Park – rusza nowy projekt biurowy Yareal Polska

Oxygen Park, Warszawa - wizualizacja.

Oxygen Park, biurowiec klasy A, to kolejna inwestycja firmy Yareal Polska. Inwestor otrzymał ostateczne pozwolenie na budowę. Rozpoczęto już prace budowlane, które potrwają do 2013 roku.

– Oxygen Park jest nowym obiektem biurowym realizowanym przez Yareal w Warszawie. Podobnie jak w przypadku poprzednich inwestycji, budynek będzie optymalnie dostosowany do potrzeb naszych klientów. Sukces poprzednich projektów i pozytywne opinie najemców są dla nas zachętą do dalszej wytężonej pracy i zaangażowania – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Oxygen Park to obiekt biurowy klasy A zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich, składać się będzie z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków oraz zielonego wewnętrznego dziedzińca. Biurowiec o całkowitej powierzchni najmu około 18 300 mkw. Powierzchnia najmu na jednym piętrze wynosić będzie około ok. 1 500 mkw. W Oxygen Park zaplanowano również kantynę oraz kiosk. W inwestycji przewidzianych zostało około 232 miejsc parkingowych. Obiekt zgłoszony został do ekologicznego certyfikatu BREEAM.Projekt powstał w renomowanej pracowni architektonicznej JEMS Architekci.

Yareal Polska Sp. z o.o., jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Yareal Polska realizuje prestiżowe obiekty biurowo-komercyjne a także budynki mieszkaniowe o standardzie premium.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×