Tu jesteś:

Otwarcie kompleksu Gdański Business Center I

Otwarcie Gdański Business Center

W środę 17 września odbyło się otwarcie I fazy kompleksu Gdański Business Center zrealizowanego przez firmę HB Reavis na warszawskim Muranowie.

W wydarzeniu wzięło udział kilkuset gości, w tym Prezydent Słowacji – Andriej Kiska, wiceprezydent m. st. Warszawy – Michał Olszewski oraz Dyrektor Generalny Grupy HB Reavis – Pavel Trenka, a także przedstawiciele dewelopera, najemcy Gdański Business Center I oraz partnerzy biznesowi HB Reavis.

GBC I to kompleks biznesowy, w skład którego wchodzą dwa budynki biurowe oferujące łącznie 46 000 mkw. powierzchni biznesowej. Inwestycja została oddana do użytku w 2014 r. Wśród jej pierwszych najemców znalazły się takie firmy jak: SNC Lavalin, Provident i Coloplast, a także wielka międzynarodowa firma doradcza KPMG, która zajmie aż 10 000 mkw. zlokalizowanych w budynku A. Spółka wprowadzi się do swojej nowej siedziby w II poł. 2015 r.

Realizacja drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center rozpoczęła się w lipcu br. W jej ramach powstaną kolejne dwa budynki oferujące łącznie ponad 50 000 mkw. Planowany termin oddania obiektu do użytku to pierwszy kwartał 2016 r. Całkowita powierzchnia najmu inwestycji (łącznie I i II faza) wyniesie ponad 98 000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×