Tu jesteś:

Nowy, biurowy projekt rewitalizacyjny powstanie we Wrocławiu

Biurowiec realizowany przez Save The World Estates we Wrocławiu

Budynek położony u zbiegu ulic Łaciarskiej i Oławskiej we Wrocławiu powstanie w wyniku przebudowy i rozbudowy zabytkowego domu handlowego Stefan Esders z 1905 r. Prace przy inwestycji za którą odpowiada firma Save The World Estates rozpoczęto na początku czerwca 2012 roku.

Obecnie, Save The World poddaje obiekt gruntownej przebudowie, rozbudowie i modernizacji. Istniejące obecnie dwa budynki scalone zostaną w jeden obiekt. Projekt elewacji to autorska koncepcja modernistyczna. W swojej najnowszej odsłonie, budynek posiadał będzie 6 kondygnacji oraz piwnicę. Piwnica zarezerwowana jest dla Vertigo Jazzclub and Restaurant. Czwarte piętro z kolei stanie się siedzibą Centrum Medycyny Estetycznej ProBeauty.

Piętra 1 – 3 i 5, o łącznej powierzchni 2739,92 mkw. zostaną przygotowane z myślą o potrzebach nowoczesnego biura. Parter o łącznej powierzchni 741,21 mkw. inwestor planuje przeznaczyć pod powierzchnie handlowo – usługowe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×