Tu jesteś:

Nowogrodzka Square gotowa na przyjęcie najemców

Nowogrodzka Square

Flagowy projekt biurowy Yareal – Nowogrodzka Square – uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Razem z biurowcem o powierzchni 11 000 mkw. Yareal wybudował pieszy pasaż miejski, łączący Aleje Jerozolimskie z ul. Nowogrodzką. 

Nowogrodzka Square to sześciopiętrowy butikowy biurowiec klasy A. Znajduje się o kilka minut spaceru od Dworca Centralnego i Złotych Tarasów.

„Wielkomiejski pasaż obok budynku Nowogrodzka Square tworzy nowe połączenie Alej Jerozolimskich z ul. Nowogrodzką. Po niespełna 20 miesiącach kończymy budowę z wielką satysfakcją, ponieważ w przeszłości to miejsce w centrum Warszawy było zupełnie niedostępne i nieznane. Nowo powstały budynek Nowogrodzka Square razem z pasażem udostępnia je praktycznie wszystkim – najemcom, przechodniom i gościom lokali usługowych na parterze.” – wyjaśnia Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Każde z sześciu pięter Nowogrodzka Square to od 1500 do 2000 mkw. powierzchni biurowej. Na najwyższej kondygnacji najemcy będą mieli do wyłącznej dyspozycji tarasy z widokiem na warszawski skyline. W podziemnym garażu pomieści się 148 samochodów, przewidziano w nim również miejsce do parkowania rowerów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×