Tu jesteś:

Nowe projekty NAI Estate Fellows w dziale zarządzania

Harmony Office Center

Drugą połowę roku 2018 firma NAI Estate Fellows rozpoczęła trzema dużymi projektami z zakresu zarządzania budynkami biurowymi w Warszawie i Wrocławiu.

NAI Estate Fellows przejęło zarządzanie obiektem City Gate Ogrodowa od 15 maja. City Gate to kompleks biurowo - handlowy o powierzchni 26.000 mkw., oferujący ponad 20.000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, w pełni wyposażone centrum konferencyjne i 226 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Kształt biurowca zapewnia dobry dostęp światła dziennego. Obiekt połączony jest bezpośrednim przejściem z Hotelem Ibis. W budynku znajdują się m.in. restauracja, bank, kiosk oraz kantyna. Biurowiec City Gate zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ul. Okopowej i al. Solidarności. W skład usługi wchodzi praca zarządcy, który na miejscu zajmuje się pełną obsługą nieruchomości, rozwiązywaniem bieżących problemów oraz nadzorem nad życiem budynku.

Z dniem 1 kwietnia NAI Estate Fellows przejęło od grupy Savills zarządzanie wrocławskim biurowcem Nobilis Business House. Poza kompleksowym zarządzaniem obiektem w skład usługi wchodzi również obsługa finansowa. Nobilis Business House to budynek o łącznej powierzchni ponad 17 000 mkw. zlokalizowany przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Biurowiec posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Do najemców należą: Onet Group, City Space, PPG Deco, Smith&Nephew a także Centrum Medyczne Synexus.

Najnowszym z projektów, rozpoczętym 1 września, jest zarządzanie kompleksem Harmony Office Center, położonym na warszawskim Mokotowie. Obiekt położony jest w bliskim sąsiedztwie parku Pola Mokotowskie, niedaleko centrum Warszawy, u zbiegu ulic Żaryna i Biały Kamień. Cechą wyróżniającą biurowce jest kamienno-szklana elewacja w odcieniach czerni i zieleni, dzięki której podkreślony został jego biznesowy charakter. Jednym z kluczowych założeń twórców projektu, było wkomponowanie biurowca w zabudowę terenów zielonych. Pomiędzy budynkami biurowymi powstał ogólnodostępny plac, który stał się miejscem spotkań zarówno pracowników biurowych, jak i mieszkańców pobliskiego osiedla Eko-Park. Głównym najemcą Harmony Office Center jest Millenium Bank. Poza zarządzaniem nieruchomością NAI Estate Fellows zapewnia również obsługę finansową dla budynku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×