Tu jesteś:

Nowa inwestycja biurowo-usługowa w Szczecinie

Black Pearl

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. jest wyłączną firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację powierzchni biurowych i usługowych inwestycji "Black Pearl" o łącznej powierzchni  całkowitej obiektu 11 000 mkw. w Szczecinie. Inwestorem i Właścicielem obiektu jest Idea - Inwest Sp. z o.o.

Projekt Black Pearl to obiekt 9-kondygnacyjny z powierzchnią komercyjną w parterze, powierzchnią biurową klasy A na pierwszym piętrze i apartamentami mieszkalnymi na pozostałych kondygnacjach, oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym na 96 miejsc postojowych. Do najmu pozostaje łącznie ok. 2 000 mkw. na parterze oraz I piętrze.

Kondygnacja pierwszego piętra to powierzchnia biurowa klasy A z niezależnym: wejściem z poziomu parteru, z przestrzenią recepcyjną oraz windą do wyłącznego użytkowania. Powierzchnia biurowa 1 200 mkw. zaprojektowana została w planie otwartym. 

Inwestycja zostanie oddana do użytku w marcu 2018 r. 

Źródło: Litwiniuk Property

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×